75" 8K Neo QLED TV Samsung QE75QN900FTXXH
  • Akce
  • ISIC sleva 5%
8K NeoQLED televizor s úhlopříčkou 75″ / cca 191 cm (model 2025) • rozlišení 8K (7 680 × 4 320 px) • technologie NeoQLED • 100Hz panel • obnovovací frekvence až 4K 165 Hz • technologie Motion Xcelerator 165Hz • procesor NQ8 AI Gen2 • 8K AI Upscaling • Neo Quantum HDR 8K Pro • HDR 10+ (adaptivní/herní) • funkce a režimy pro gaming • 4.2.2kanálový zvuk a zvukový výkon 70 W • Dolby Atmos • OTS+ • adaptivní zvuk • 4× HDMI • HDMI eARC • 2× USB-A • Wi-Fi 6E • Bluetooth 5.3 • AI úsporný režim
Úhlopříčka obrazovky
Servis a pojištění
Výnos a instalace
Pojištění
Původní cena
(-3 %)
79 990
Ušetříte
2 000
Původní cena
(-3 %)
Ušetříte
Dostupnost
  • Vyzvednutí na prodejně Neznámé
  • Doručení na adresu Neznámé
  • Porovnat
Energetická třída: G
Fotografie
  • Kód produktu: ESTVSUQNF900060
  • EAN: 8806097068389
Vhodné příslušenství
Zobrazit všechno
příslušenství pro
vyhody
  • Prodejny a výdejní místa
    Provozujeme 8 prodejních míst, po celé ČR, která zároveň slouží i jako výdejní místo.
  • Doprava zdarma
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Parametry
OBECNÉ
Operační systém
Tizen
Modelová řada
QN900F
Značka
Samsung
Rok výroby
VLASTNOSTI
Barva
Černá
Délka produktu
168 CM
Šířka produktu
3,8 CM
Výška produktu
95,8 CM
Hmotnost produktu
35,8 kg
Vesa uchycení
400x400mm
FUNKCE
přehrávání 360° videa
Ano
Mobilní aplikace
Ano
HbbTV
Ovládání hlasem
One Connect Box
Ne
Chytrý ovladač
Přehrávání z USB
Webový prohlížeč
ENERGETICKÉ HODNOTY
Energetická třída
G
Roční spotřeba energie
201
PODPOROVANÉ APLIKACE
Amazon Prime Video
Apple TV
Disney+
HBO
Magenta TV
Netflix
O2 TV
Skylink Live TV
Voyo
Xbox Game Pass
YouTube
OBRAZOVKA
HDR
Maximální rozlišení obrazovky
8K Ultra HD
Rozlišení obrazovky
7680 x 4320
Technologie
QLED
Úhlopříčka obrazovky
75 "
PŘÍJEM/VYSÍLÁNÍ
Digitální vysílání DVB-C
Digitální vysílání DVB-S2
Digitální vysílání DVB-T2
KONEKTIVITA
Verze bluetooth
Bluetooth 5.3
Verze Wi-Fi
Wi-Fi 6
HDMI
Paměťová karta
Ne
USB-C
USB OTG
Ethernet (LAN)
HDMI ARC
Optický vstup/výstup
USB-A
ZVUK
Zvuk sledující pohyb
Typ reproduktoru
4.2.2 CH
Výkon reproduktoru
70 W