65" 4K QLED TV The Frame Samsung QE65LS03FAUXXH
  • Akce
  • ISIC sleva 5%
65″ lifestylový televizor s unikátními funkcemi a designem • matná obrazovka • režim umění (Art Mode) • technologii QLED • podpora 4K AI Upscalingu • obnovovací frekvence 100 Hz • rozlišení 4K (3 840 × 2 160 px) • podpora Quantum HDR / HDR 10+ • technologie Adaptive Sound Pro • Q-Symphony • OTS • AI aktivní zesílení hlasu • automatický herní režim a Game Motion Plus • Samsung SmartThings • Wi-Fi 5 • Bluetooth 5.3 • HDMI eARC • Apple Airplay • solárně napájený dálkový ovladač
Úhlopříčka obrazovky
Servis a pojištění
Výnos a instalace
Pojištění
Původní cena
(-13 %)
34 990
Ušetříte
4 600
Původní cena
(-13 %)
Ušetříte
Dostupnost
Skladem 2 ks
  • Vyzvednutí na prodejně Pondělí 18.05. od 09:00
  • Doručení na adresu Úterý 19.05.
  • Porovnat
Energetická třída: G
Fotografie
  • Kód produktu: ESTVSULS503F080
  • EAN: 8806097278009
Vhodné příslušenství
Zobrazit všechno
příslušenství pro
vyhody
  • Prodejny a výdejní místa
    Provozujeme 8 prodejních míst, po celé ČR, která zároveň slouží i jako výdejní místo.
  • Doprava zdarma
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Parametry
OBECNÉ
Operační systém
Tizen
Modelová řada
LS03F
Značka
Samsung
Rok výroby
VLASTNOSTI
Barva
Černá
Délka produktu
145,6 CM
Šířka produktu
2,4 CM
Výška produktu
86,8 CM
Hmotnost produktu
22,4 kg
Vesa uchycení
400x300mm
FUNKCE
přehrávání 360° videa
Ano
Mobilní aplikace
Ano
HbbTV
Ovládání hlasem
One Connect Box
Chytrý ovladač
Přehrávání z USB
Webový prohlížeč
ENERGETICKÉ HODNOTY
Energetická třída
G
Roční spotřeba energie
108
PODPOROVANÉ APLIKACE
Amazon Prime Video
Apple TV
Disney+
HBO
Magenta TV
Netflix
O2 TV
Skylink Live TV
Voyo
Xbox Game Pass
YouTube
OBRAZOVKA
HDR
Maximální rozlišení obrazovky
4K ultra HD
Rozlišení obrazovky
3840 x 2160
Technologie
QLED
Úhlopříčka obrazovky
65 "
PŘÍJEM/VYSÍLÁNÍ
Digitální vysílání DVB-C
Digitální vysílání DVB-S2
Digitální vysílání DVB-T2
KONEKTIVITA
Verze bluetooth
Bluetooth 5.3
Verze Wi-Fi
Wi-Fi 5
HDMI
Paměťová karta
Ne
USB-C
USB OTG
Ne
Ethernet (LAN)
HDMI ARC
Optický vstup/výstup
USB-A
ZVUK
Zvuk sledující pohyb
Typ reproduktoru
2.0.2 CH
Výkon reproduktoru
40 W