85" 4K Smart TV Samsung UE85DU7172UXXH
  • ISIC sleva 5%
4K Crystal UHD Smart TV • úhlopříčka 85" (214 cm) • 3840 × 2160 px • 50 Hz • propojení s mobilním telefonem • ovládání a zrcadlení obsahu • HbbTV • HDR/HDR10/HDR10+/HLG • Motion Xcelerator • OS Tizen • AirPlay • Bluetooth • streamovací aplikace • SmartThings • cloudová aplikace Xbox • Q-Symphony • Wi-Fi • Wi-Fi ready • Samsung Knox
Servis a pojištění
Výnos a instalace
Pojištění
Produkt se již neprodává.
Produkt se již neprodává.
24 990
  • Vyzvednutí na prodejně Neznámé
  • Doručení na adresu Neznámé
  • Porovnat
Energetická třída: G
Fotografie
  • Kód produktu: ESTVSUDU7172100
  • EAN: 8806095478463
Vhodné příslušenství
Zobrazit všechno
příslušenství pro
vyhody
  • Prodejny a výdejní místa
    Provozujeme 8 prodejních míst, po celé ČR, která zároveň slouží i jako výdejní místo.
  • Doprava zdarma
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Parametry
OBECNÉ
Operační systém
Tizen
Modelová řada
DU7172UX
Značka
Samsung
Rok výroby
2024
VLASTNOSTI
Barva
Černá
Délka produktu
35,9 CM
Šířka produktu
190,12 CM
Výška produktu
113,23 CM
Hmotnost produktu
33,4 kg
Vesa uchycení
600x400mm
FUNKCE
přehrávání 360° videa
Ano
HbbTV
Ano
Ovládání hlasem
Chytrý ovladač
Přehrávání z USB
Webový prohlížeč
ENERGETICKÉ HODNOTY
Energetická třída
G
PODPOROVANÉ APLIKACE
Amazon Prime Video
Apple TV
Disney+
HBO
Magenta TV
Netflix
Skylink Live TV
Voyo
Xbox Game Pass
YouTube
OBRAZOVKA
HDR
Maximální rozlišení obrazovky
4K ultra HD
Rozlišení obrazovky
3840 x 2160
Technologie
QLED
Úhlopříčka obrazovky
85 "
PŘÍJEM/VYSÍLÁNÍ
Digitální vysílání DVB-C
Digitální vysílání DVB-S2
Digitální vysílání DVB-T2
KONEKTIVITA
Verze bluetooth
Bluetooth 5.2
Verze Wi-Fi
Wi-Fi 5
HDMI
Ethernet (LAN)
HDMI ARC
Optický vstup/výstup
USB-A
ZVUK
Zvuk sledující pohyb
Typ reproduktoru
2.0 CH
Výkon reproduktoru
20 W