OC Futurum Hradec Králové

Otevírací doba

PO 9:00 – 21:00

ÚT 9:00 – 21:00

ST 9:00 – 21:00

ČT 9:00 – 21:00

PÁ 9:00 – 21:00

SO 9:00 – 21:00

NE 9:00 – 21:00

Kontaktní údaje

OC Futurum Hradec Králové
Brněnská 1825/23a, 500 09 Hradec Králové

E-mail: samsung.futurum@setos.cz
Tel.: +420 778 750 678

Zobrazit na mapě

Přijímáme dárkové karty

V obchodě lze platit platební kartou, formou splátkového prodeje, atd.

Informace o prodejně

V naší prodejně, umístěné v přízemí obchodního centra naproti prodejny Baťa, Vám nabízíme široký výběr mobilních telefonů, chytrých hodinek, tabletů, sluchátek a dalšího příslušenství.

Náš odborně vyškolený prodejní tým Vám poskytne odborné poradenství při výběru produktů a pomůže s diagnostikou a řešením Vašich technických potíží. Pokud podnikáte, náš SMB specialista Vám nabídne řešení na míru Vašemu podnikání.

K dispozici jsou také možnosti financování formou výhodných splátek, o kterých Vás rádi informují certifikovaní prodejci.

Konzultanti na prodejně

Daniel Pitra

Vedoucí prodejny
Certifikace: EFPA, Samsung Plus

pitra@setos.cz

Michal Kroščen

Prodejce
Certifikace: Samsung Plus

kroscen@setos.cz

Tomáš LE

Prodejce
Certifikace: EFPA, Samsung Plus

le.tomas@setos.cz

Daniel Modřický

Prodejce
Certifikace: EFPA, Samsung Plus

modricky@setos.cz

Lukáš Fogl

Prodejce
Certifikace: EFPA, Samsung Plus

fogl@setos.cz

Služby poskytované na prodejně

Galaxy Konzultant

Využití produktů z řady Samsung Galaxy by mělo být jednoduché a příjemné. Proto jsou pro vás na našich Značkových prodejnách k dispozici Galaxy Konzultant – náš poradce a technik, který se specializuje na řešení vašich potřeb nebo problémů. Galaxy Konzultant vám poskytne celou řadu služeb zdarma, jako je přenos dat z vašeho starého zařízení na nové, řešení uživatelských problémů, včetně diagnostiky produktu, nastavení nového zařízení a aktivace potřebných účtů, aplikací a služeb. Jako nového uživatele vás provede základním uživatelským rozhraním, abyste odcházeli z prodejny s jistotou, že budete umět využívat své nové produkty z řady Galaxy na maximum. Nezapomeňte, že odborné poradenství od Galaxy Konzultanta je pro zákazníky našich Značkových prodejen zcela zdarma. Přijďte si vyzkoušet tuto úžasnou službu přímo v naší prodejně a pro rychlejší a pohodlnější obsloužení využijte našeho rezervačního formuláře na této webové stránce.

Odborné poradenství

V našich Značkových prodejnách chceme nejen nabízet nejlepší produkty, ale také Vám zaručit skvělý nákupní zážitek. Proto jsou naše prodejny vybaveny odborníky – konzultanty, kteří jsou profesionálové ve svém oboru a s radostí Vám pomohou najít produkty, které dokonale vyhovují Vašim potřebám. Rádi Vám poradíme ohledně doplňků a služeb, které Vám pomohou využít svůj nový produkt ještě lépe a přizpůsobit ho Vašemu životnímu stylu.

Naši konzultanti Vám mohou doporučit kombinace produktů, které budou nejvhodnější pro Vás. Pokud budete mít zájem o pojištění produktu, prodlouženou záruku nebo financování nákupu, konzultanti Vám rádi poradí a pomohou Vám s vyřízením všech formalit. Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit – pro nás je Samsung nejen zábavou, ale i vášní.

Aplikace ochranných fólií

Jeden z nejvýznamnějších prvků našich chytrých produktů Samsung je bezesporu jejich vynikající displej. Je to právě on, kdo nám umožňuje interagovat s našimi zařízeními a poskytuje nám jedinečný zážitek. Proto je důležité, abychom jej ochránili před poškozením. Naši prodejní konzultanti vám nabídnou ideální řešení – nezničitelnou ochrannou fólii nebo špičkové ochranné sklo pro váš chytrý telefon, tablet nebo hodinky Galaxy. Vybrané sklo nebo folii profesionálně nainstalují přímo na vašem zařízení – bez jakýchkoli starostí a na počkání.

Splátkový prodej

Potřebujete si pořídit nový přístroj, ale nechcete na to hned utratit celou částku? Máme pro vás řešení – nakupování na splátky! Nabízíme vám širokou škálu finančních produktů, které vám umožní rozložit si náklady na několik měsíců nebo dokonce let, a to přesně podle vašich potřeb. Navíc, když u nás nakupujete na splátky, zboží máte ihned k dispozici, a platíte až potom. Vše je přehledné a transparentní, včetně informací o úrocích a splátkách.

Financování zprostředkováváme prostřednictvím spolehlivého a dlouholetého partnera, Home Credit. A to nejlepší – mnoho produktů můžete koupit u nás na splátky bez navýšení. Naši certifikovaní konzultanti vám rádi poradí s výběrem vhodného produktu a celým procesem vás provedou.

Výkup zařízení protiúčtem

Máte starý mobil, tablet nebo chytré hodinky, které už vám neslouží tak, jak by měly? Nevyhazujte je! Využijte naši akci Trade-in, kdy vám za tyto zařízení nabízíme výkupní cenu, kterou automaticky odečteme od ceny vašeho nového produktu. Navíc, mnoho našich zařízení je díky této akci zvýhodněných a k výkupu tak dostanete i výkupní bonus v řádu až tisíců korun. U nás získáte férovou cenu za vaše zařízení, bez starostí s prodejem po vlastní ose.

Navíc, zajistíme přenos dat do vašeho nového zařízení, vše na prodejně a bez starostí. Přijďte k nám vyměnit svá stará zařízení za nová a ušetřete.

Pojištění produktů

S bezstarostným pocitem si užijte svůj nový produkt Samsung Galaxy díky pojistnému programu Samsung Care+, který nabízí kompletní péči o váš telefon, tablet nebo chytré hodinky. S tímto programem už se nemusíte stresovat kvůli nechtěnému poškození, protože jsme tu pro vás s pojištěním až na dva roky. Naši odborní technici vám nabídnou rychlou a pohodlnou opravu, včetně použití originálních dílů Samsung. Až čtyřikrát během dvou let můžete uplatnit pojistný nárok a navíc si můžete zařízení pojistit i proti krádeži.

A když už jsme u toho, nabízíme také pojištění a prodlouženou záruku od Allianz na bílou a televizní techniku.

Doprava

Pokud nemáte možnost navštívit naši Značkovou prodejnu Samsung, nabízíme vám pohodlnou možnost nákupu z domova. Stačí nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře a naši prodejní konzultanti vám rádi poradí s výběrem produktů, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům. Zboží vám můžeme poslat prostřednictvím dopravce nebo kurýra a můžete si vybrat z plateb předem nebo na dobírku. Navíc jsme se spojili s WOLTem, takže si můžete zakoupit produkty z našich prodejen a nechat si je rychle doručit až k vám domů. Zvláště velké oblibě se těší naše služba Prémiové instalace. Vybrané zařízení Samsung vám přivezeme domů, vyneseme klidně do desátého patra, odborně zapojíme, nastavíme, naučíme vás zařízení používat. Prémiovou instalaci si můžete přikoupit k libovolné televizi nebo produktům bílé techniky.

Platba

Každý má své vlastní preference a naše Značkové prodejny Samsung se tomu přizpůsobí. U nás si můžete platit hotově, kartou, na zálohovou fakturu, nebo využít možnost úvěru. Máte-li raději mobilní platby nebo platby přes chytré hodinky, také to u nás není problém. Pokud si chcete pořídit produkt na splátky, využijte spolupráci s Home Credit, kde nabízíme možnost nákupu na splátky u vybraných produktů i bez navýšení.

Naši prodejci mají certifikaci vyžadovanou Českou národní bankou (EFPA) a jsou tak těmi pravými profíky, kteří Vám doporučí možnosti financování Vašeho nákupu na míru, během chvilky Vás provedou celým procesem.

Expresní výměna

Služba Expresní výměna spočívá v dokoupení záruky okamžitého řešení reklamace po projevu záruční vady u vybraných výrobků.

Kategorie výrobků na které lze službu použít: řemínky k hodinkám, obaly na telefony, nabíjecí adaptéry a kabely, powerbanky a drátová sluchátka.

Cena služby je dále rozdělena podle ceníku níže: