Propojte svůj telefon s dalšími zařízeními Galaxy

Více Galaxy, více zážitků

Vstupte do inovativního světa Galaxy, který před vámi otevře dosud netušené možnosti. Objevte nové způsoby, jak více naslouchat svému tělu, jak si zamilovat cvičení a pohyb. Nebo jak si zvýšit produktivitu. Propojte svůj telefon s dalšími Galaxy zařízeními a objevte vše, co vám pokrokový svět Galaxy nabízí.

Objevte Galaxy

Více Galaxy, více zážitků

Užijte si nepřetržitý zážitek napříč všemi zařízeními Galaxy. Nejen že je mezi sebou snadno propojíte, ale ještě získáte přístup ke stejným aplikacím. Jednoduše zkopírujete soubor do dalšího zařízení nebo svá sluchátka Galaxy Buds snadno přepnete například z telefonu na hodinky. Být součástí #TeamGalaxy se zkrátka vyplatí.

Sport

Více Galaxy, více rekordů

Chcete zlepšit svůj výkon? Nikdy se neztratit na trase? Nebo se chcete o svém těle dozvědět víc? Pak si připněte na zápěstí hodinky Galaxy Watch a připojte je ke svému telefonu Galaxy. Získáte nepřekonatelnou výbavu, se kterou dosáhnete víc, než si myslíte.

Produktivita

Více Galaxy, více úspěchů

Chcete se stát králem produktivity a dosahovat lepších výsledků? Propojte svůj telefon Galaxy s hodinkami a tabletem Galaxy a zjistíte, že můžete pracovat rychleji, lépe a efektivněji. Komunikujte s kolegy, sdílejte projekty napříč zařízeními Galaxy a vaše práce se rázem stane zábavou.

Zdraví

Více Galaxy, více fit

S hodinkami Galaxy Watch získáte osobního trenéra i ohleduplného kouče. Sleduje váš spánek, stará se o vaši kondičku a hlídá, abyste byli fit po těle i na duši. Tak připojte hodinky ke svému telefonu Galaxy a vaše cesta ke zdraví může začít třeba hned.

Hudba

Více Galaxy, více muziky

Propojte svůj telefon nebo hodinky Galaxy Watch se sluchátky Galaxy Buds a rázem si budete připadat jako na koncertě. A nevadí, že jste zrovna doma na gauči, v gymu, nebo ve vlaku. Užijte si prémiový zvuk jako od profesionálního zvukaře, přijímejte hovory a nenechte se ničím rušit díky aktivnímu potlačení hluku. Galaxy Buds – vaše vstupenka do hudebního světa.

Lifestyle

Více Galaxy, více muziky

Jednou elegantní, podruhé ve sportovním? Zařízení Galaxy se vždy přizpůsobí vaší náladě i stylu a stanou se ozdobou každého vašeho outfitu. Slaďte barvu pouzdra s řemínkem a užijte si dokonalé propojení vašeho telefonu s hodinkami Galaxy Watch, které k sobě padnou jako malé černé a perly.

Gaming

Více Galaxy, více gamingu

Jednou elegantní, podruhé ve sportovním? Zařízení Galaxy se vždy přizpůsobí vaší náladě i stylu a stanou se ozdobou každého vašeho outfitu. Slaďte barvu pouzdra s řemínkem a užijte si dokonalé propojení vašeho telefonu s hodinkami Galaxy Watch, které k sobě padnou jako malé černé a perly.

Přijímání hovorů a odesílání zpráv

Snadné a bezpečné placení telefonem a hodinkami

Nastavení vlastního stylu pomocí One UI

Chytřejší život s aplikací SmartThings v telefonu

Zařízení, která spolu bezproblémově fungují

Akce

Kalendář akcí

Přijďte si vyzkoušet na vlastní kůži, jak výborně spolu naše zařízení Galaxy fungují

Try Galaxy!

Vyzkoušejte aplikaci Try Galaxy na svém telefonu a zjistěte jak jednoduché je vstoupit do světa Galaxy

Čím více, tím výhodněji

Kupte dva produkty se slevou 10 %
nebo tři produkty se slevou 15 %

Akce platí od 1. 9. 2023 do 30. 9. 2023 nebo do vyčerpání zásob

Vyměňte starý za nový

Za nový telefon zaplatíte méně díky výkupní hodnotě starého zařízení jakékoliv značky a bonusu navíc* *Platnost akce se může lišit v závislosti na vybraném zařízení

Akce platí od 1. 9. 2023 do 30. 9. 2023 nebo do vyčerpání bonusů