No teda! Když už jste si mysleli, že v létě nemůže být větší horko, přišel Galaxy Unpacked: Přidejte se k Flip Side s několika novými zařízeními. Akce byla živě přenášena, takže diváci po celém světě mohli poprvé spatřit nejnovější přírůstky do rodiny Galaxy. Představili jsme Galaxy Z Fold5Galaxy Z Flip5Galaxy Tab S9 series a Galaxy Watch6 series.

 

Galaxy Z Flip5

 

Začněme s Galaxy Z Flip5: osobní, výkonný, kapesní – Z Flip5 má největší krycí displej, jaký kdy Galaxy Z Flip měl. S úhlopříčkou 3,4 palce je Flex Window určeno k sebevyjádření. Můžete s ním odpovídat na zprávy, volat, kontrolovat počasí… A to vše bez nutnosti telefon rozkládat!

Pokud hledáte dokonalý zážitek ze selfie, jste na správném místě. Kamera FlexCam fotoaparátu Z Flip5 znamená, že z jakéhokoli úhlu můžete udělat to nejlepší selfie. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli fotoaparát, Z Flip5 vám to usnadní. A selfie můžete pořizovat i při zavřeném telefonu: stačí spustit aplikaci fotoaparátu pomocí zkratky Flex Window!

Galaxy Z Flip5 se dodává ve čtyřech barvách inspirovaných přírodou: mátová, grafitová, krémová a levandulová. K dispozici je také ve čtyřech barvách exkluzivně dostupných online: šedá, modrá, zelená a žlutá. A díky závěsu Flex Hinge se jedná o nejkompaktnější telefon Z Flip vůbec.

 

Galaxy Z Fold5

 

Nyní se pojďme podívat na Galaxy Z Fold5. Jeho 7,6 palce široký hlavní displej je epický v každém slova smyslu. Rozložte jej a zažijte filmový zážitek, ať jste kdekoli. Stejně jako model Z Flip5 je vybaven závěsem Flex Hinge, který z něj dělá dosud nejkompaktnější Z Fold.

Jeho 50 MP hlavní fotoaparát znamená, že můžete pořizovat skutečně epické fotografie. Díky duálnímu náhledu bude mít fotografovaný objekt kontrolu: bude přesně vidět, co vidíte v hledáčku vy, takže může změnit pózu, upravit si vlasy a ujistit se, že vypadá co nejlépe.

Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5 jsou vybaveny mobilní platformou Snapdragon® 8 Gen 2 pro Galaxy, stejnou jako v řadě Galaxy S23. To znamená, že při hraní her, multitaskingu nebo focení získáte neuvěřitelný výkon.

 

Řada Galaxy Tab S9

 

Řada Galaxy Tab S9 přichází s třemi různými modely: Galaxy Tab S9 UltraGalaxy Tab S9+ Galaxy Tab S9. Všechny tři tyto úžasné tablety jsou vybaveny neuvěřitelnou obrazovkou Dynamic AMOLED 2X. Poskytuje ohromující obraz a ostré detaily s živou škálou barev.

Všechny tři tablety jsou vybaveny skvělými fotoaparáty: 12 MP předním širokoúhlým fotoaparátem, 12 MP předním ultraširokým fotoaparátem, 8 MP hlavním ultraširokým fotoaparátem a 13 MP hlavním širokoúhlým fotoaparátem. Jedná se také o vůbec první tablety řady Galaxy Tab S s certifikací IP68. To znamená, že mají stejnou úroveň odolnosti proti vodě a prachu jako vlajkové smartphony společnosti Samsung.

 

Řada Galaxy Watch6

 

Spolu s těmito zbrusu novými mobilními zařízeními představila společnost Samsung také hodinky Galaxy Watch6 a Galaxy Watch6 Classic. Tyto chytré hodinky mají displeje ze safírového skla, které je navrženo tak, aby bylo odolné a trvanlivé.

Oba modely mají o 20 % větší displej, což znamená, že se ho můžete snadno dotýkat a přejíždět po něm prstem. Galaxy Watch6 mají největší displej, jaký kdy Galaxy Watch měly, zatímco neuvěřitelný otočný rámeček Galaxy Watch6 Classic je o 15 % menší, takže mají větší displej a zároveň neztrácejí nic ze svého plynulého a intuitivního posouvání.

Ovládejte fotoaparát na hodinkách Galaxy Z Flip5 nebo Galaxy Z Fold5 přímo ze svého zápěstí pomocí ovladače fotoaparátu řady Watch6! Můžete s ním přepínat mezi režimem fotografování a videa, zoomovat a pořizovat snímky.

Hodinky Galaxy Watch6 a Watch6 Classic nabízejí více než 90 aktivit, které můžete sledovat, takže se budete moci udržovat v kondici a klást si výzvy, ať už děláte cokoli, co vás baví!

Pokud se nemůžete dočkat, až se vám tato zařízení dostanou do rukou, můžete si je již nyní předobjednat: Galaxy Z Fold5, Galaxy Z Flip5, Galaxy Tab S9 Ultra, Galaxy Tab S9+, Galaxy Tab S9, Galaxy Watch6, Galaxy Watch6 Classic.

Jaké nové zařízení si předobjednáte?