Oslavte s námi otevření zrekonstruované prodejny. Přijďte do OC Olympia Plzeň již v pátek 12. července v pravé poledne a odneste si některé ze zařízení, na která nabídneme za speciální ceny. Těšit se můžete i na akce, které budou pokračovat po celý víkend.

Výjimečné nabídky pro první návštěvníky
Otevření prodejny je důvod k oslavě. Chceme odměnit věrné zákazníky, fanoušky a příznivce, a proto jsme si připravili opravdu výjimečně vysoké slevy (až 80 %) pro ty nejrychlejší z vás, kteří se s námi slavnostní akce zúčastní.

Co říkáte třeba na Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64GB s doporučenou cenou 10 799 Kč, který si pět návštěvníků bude moci odnést za 4 999 Kč?

Osobní návštěva prodejny stojí za to

I kdybyste dorazili třeba až za měsíc, po skončení výše uvedených akcí, návštěva prodejny se rozhodně vyplatí (samozřejmě nejen té plzeňské).

Ochotně vám poradíme s výběrem telefonu, tabletu, nositelné elektroniky, televizoru i příslušenství – samozřejmě na míru vašim potřebám, protože školák má jiné preference než grafický designér, bankéř, důchodce nebo truhlář.

Nákup si můžete zlevnit tak, že odprodáte své staré zařízení. Zbytek ceny můžete doplatit hotově, kartou, hodinkami i například na splátky. Pokud se o svůj telefon bojíte, můžete si ho pojistit, aby vás žádná nehoda nevyvedla z míry.

Naši Galaxy Konzultanti vám poradí s technickými dotazy či diagnostikou problémů. Pomohou vám i přenést data z původního telefonu na nový, takže odcházíte s kompletně nastaveným mobilem. Doporučujeme také pořídit ochrannou fólii, kterou vám na displej hned odborně nalepíme.

 

 

Těšíme se na vás 12. 7. ve 12.00 na slavnostním otevření i kdykoli později – jste srdečně vítání a dokonale se o vás postaráme.