Pračka AddWash Samsung WW70K52109W/ZE
WW70K52109W/ZE

Pračka AddWash Samsung WW70K52109W/ZE

WW70K52109W/ZE
Na cestěZjistit dostupnost na prodejnách

Klíčové vlastnosti

  • AddWash dvířka
  • EcoBubble technologie
  • 10-letá záruka na motor s digitálním invertorem

Jednoduše přidejte prádlo. Kdykoliv během praní

Zapomněli jste přidat do pračky tričko? Funkce AddWash umožňuje snadno a rychle přidat zapomenuté kusy oblečení poté, co již byl zahájen cyklus praní. Také můžete snadno přihodit oblečení prané v ruce, které chcete jen propláchnout nebo vyždímat. Anebo můžete v průběhu pracího cyklu přidat více aviváže.*

* AddWash dvířka lze otevřít kdykoliv, pokud je teplota uvnitř bubnu nižší než 50 ℃.

Kvalitní a šetrné praní s technologií Eco Bubble™

Technologie Eco Bubble™ poskytuje výkonné praní, dokonce i při nízkých teplotách*. Prací prostředek se změní v aktivní pěnu, která rychle proniká do tkaniny a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž tkaninu chrání a šetří energii.**

** Založeno na laboratorním testu výkonnosti společnosti Springboard Engineering na proužcích EMPA mezi normálním pracím prostředkem a technologií aktivní pěny, provedeném bez použití mechanického působení.

Pracuje chytře. Stále jako nová

Digitální invertorový motor se vyznačuje vynikající energetickou účinností, minimálním hlukem a dlouhodobým výkonem. Oproti univerzálnímu motoru má nižší spotřebu energie a pyšní se vynikající životností.*

* Obecně, hodnota snížení hluku změnou motoru je 5 dBA a 3 dBA pro praní a odstřeďování. Údaje jsou založeny na energetickém štítku spotřebičů, F500 8 kg 1 400 rpm WF80F5E5P4W pro motor s digitálním invertorem a Vistula 8 kg, 1 400 rpm (WF1804WPC) pro univerzální motor.

Odstranění intenzivních skvrn

Stačí stisk jediného tlačítka a funkce Bubble Soak vám pomůže odstranit celou řadu odolných skvrn. Oblečení je důkladně namočeno do aktivní pěny, která skvrny uvolní a efektivně odstraní.*

* Testováno v souladu s 5. vydáním normy IEC 60456 / 8 kg prádla / funkce Bubble Soak (WF80F5E5U4) vs. bavlna 40/60 °C, syntetika 60 °C a denim 40 °C bez funkce Bubble Soak (WF0702WKU). ** Design uvnitř bubnu nemusí být totožný se zobrazenou ilustrací produktu. *** Pohyblivý obrázek.

Režim praní pro citlivou pokožku

Eco Bubble™ technologie společně s funkcí Super Rinse+ vám přináší ještě účinnější máchání. Tento režim využívá větší množství vody a výkonné odstřeďování. Na vašem oblečení tak zůstane až o 50 % méně pracího prášku než při běžném praní. Vyprané prádlo bude čistější a vhodné na nošení i v případě, že máte citlivou pokožku.

* Založeno na výsledku testu společnosti Intertek při praní 3kg várky prádla, bavlna 40 °C v režimu Super Rinse+ (WW65K42E09WDLP) vs. bez použití režimu Super Rinse+ (WW65K42E09WDLP).

Snadné řešení problémů

Systém automatického monitorování chyb Smart Check zjišťuje a diagnostikuje problémy v rané fázi a poskytuje řešení prostřednictvím aplikace na telefonu. Díky tomu ušetříte čas, náklady a nepříjemnosti spojené se zbytečným voláním servisních techniků!

Čištění bubnu bez použití chemických prostředků

Technologie Eco Drum Clean udržuje buben vaší pračky čistý, aniž byste museli používat intenzivní chemické prostředky. Dokonce vás automaticky upozorní, kdy je ten správný čas pro jeho spuštění.

Úspora času při menším množství prádla

Program Rychlé praní oceníte, když máte opravdu hodně práce a málo času – díky rychlému a účinnému praní lehce znečištěného prádla budete mít více času pro sebe.

Návod k použití
  • Návod k použití Pračka AddWash s předním plněním WW70K52109W/ZE (WW70K52109W/ZE) (01.08.2017)
    český jazyk, poslední aktualizace - srpen 2017
    STÁHNOUT (14.84 MB)

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 1992-2019 / SETOS spol. s r.o.