Multiroom repro Samsung WAM1500
WAM1500/EN

Multiroom repro Samsung WAM1500

WAM1500/EN
SklademZjistit dostupnost na prodejnách

Příběh reproduktorů Wireless Audio 360

Vynikající zvuk Wireless Audio Multiroom 360 je výsledkem důkladné práce expertů a techniků v novém středisku pro vývoj audio technologií ve Spojených státech. Při vývoji reproduktorů specialisté společnosti Samsung aplikovali ty nejmodernější technologie.

Zvuk ve 360 stupních

Zatímco běžné reproduktory hrají pouze jedním směrem, Wireless Audio Multiroom 360 vyplní skvělým zvukem celou místnost. Díky speciální technologii Ring Radiator od společnosti Samsung budou líbivé tóny znít do všech směrů.

* Pouze ilustrace. Vyobrazený je model R3.

Klasická elegance

Reproduktory byly navrženy nejen pro působivý vzhled, ale samozřejmě i pro ten nejlepší 360° zvuk. K tomu dopomáhá jejich válcovitý tvar s pečlivě zvolenou šířkou mezery u akustické čočky. Díky spojení designu a technologie vyplní váš domov dokonalým audiem.

Jedinečně jednoduché ovládání

Přehrávání hudby je díky intuitivnímu panelu na horní straně reproduktoru R1 neuvěřitelně snadné. Stačí na něj poklepat, přejetím doleva a doprava můžete přeskakovat jednotlivé skladby*, při stisknutí dotykového senzoru Mode snadno přepnete mezi rozhraními Bluetooth, TV SoundConnect a Wi-Fi. O stavu zařízení vás okamžitě informuje indikátor LED.

* Funkce může být omezena poskytovatelem obsahu.

Zábava vždy na dosah s aplikací Multiroom

S reproduktory Wireless Audio Multiroom získáte díky Wi-Fi konektivitě snadný přístup ke svým oblíbeným skladbám. Pomocí aplikace Samsung Multiroom si jednoduše přehrajete hudbu od různých poskytovatelů obsahu ve vysoké kvalitě. Aplikace je k dispozici pro chytré telefony i hodinky Samsung Gear S.

Hudba do celého domu*

Stačí vám jediný zdroj hudby, přesto si skvělý song vychutnáte kdekoliv ve své domácnosti. Díky řešení Multiroom Link mohou zařízení Samsung** umístěná kdekoliv přehrávat hudbu ze společného zdroje. Na dálku tak rozezníte veškerou svou domácnost.***

* Funkce vyžaduje více zařízení.

Podpora Wi-Fi připojení

Reproduktory Wireless Audio 360 disponují Wi-Fi konektivitou pro snadné propojení s vaším smartphonem či tabletem. Dokonce můžete vytvořit působivý audio systém z více reproduktorů Wireless Audio 360. Podporováno je i připojení pomocí rozhraní Bluetooth.

*** Televizory a Blu-ray přehrávače slouží pouze jako zdroje audia pro kompatibilní audiosystémy Samsung. Domácí kina lze pomocí aplikace Multiroom ovládat pouze v kombinaci s audio zařízeními Samsung.

Jak připojit soundbar nebo bezdrátová sluchátka

Návod k použití
  • Návod k použití Multiroom repro WAM1500 (WAM1500/EN) (01.08.2017)
    český jazyk, poslední aktualizace - srpen 2017
    STÁHNOUT (3.24 MB)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 1992-2018 / SETOS spol. s r.o.