Samsung Smart TV 2017: Ten nejlepší zážitek pro hráče

Pryč jsou doby, kdy se televizor v domácnostech využíval jen ke sledování televizního programu. V současnosti jsou televizory alfou a omegou domácí zábavy, kdy lze jejich prostřednictvím používat chytré aplikace, na jejich obrazovce ukazovat rodině fotografie ze svého smartphonu nebo je využívat k dokonalému prožitku z hraní počítačových her.

ZOBRAZIT NABÍDKU SMART TV

Okamžitá reakce bez zpoždění obrazu

Televizory Samsung Smart, včetně prémiové řady televizorů Samsung QLED, v sobě pojí ty nejlepší funkce, vlastnosti a aplikace k nabídnutí jedinečného herního zážitku. Každý vášnivý vyznavač her ví, že největší utrpení způsobuje opožděné vykreslení obrazu oproti vlastní reakci. Obzvlášť v herních střílečkách je to vlastnost, na které doslova závisí celý život. Proto lze po zapojení herní konzole do Smart TV přes HDMI kabel nastavit režim Game Mode, který soustředí maximální výpočetní výkon procesoru pouze na rychlost a prokreslení hry. Časová prodleva mezi impulsem k akci v hráčově mozku a jejím skutečným vykreslením na obrazovce je tak naprosto minimální.

Streamování her na velkou obrazovku

Čím větší obraz, tím lepší zážitek ze hry. Do všech Samsung Smart TV 2017 je jako do jediných televizorů na trhu zabudovaná funkce Steam link, která umožňuje pohodlně přehrávat Steamové hry na velké obrazovce. Díky bezdrátovému propojení televizoru s domácím počítačem je přenos hry snadný a rychlý, hráči si tak mohou na obrazovce zahrát hru z portálu Steam bez zbytečného zapojování kabelů z počítače do televizoru. Pro lehké ovládání je možné zapojit klávesnici nebo gamepad přímo do TV, zatímco samotná hra běží z PC.

Vychytávky zdokonalující požitek ze hry

U televizorů QLED posunou zážitek ze hry na vyšší úroveň i jejich další vlastnosti, především pak antireflexní vrstva Ultra Black. Ta spolehlivě eliminuje veškeré nežádoucí odlesky na obrazovce, ať již od slunečních paprsků nebo interiérového osvětlení. To hráči ocení zejména při akcích v temném prostředí, kde je nutné zaznamenat každý nepatrný pohyb v okolí. Samotný obraz hry nebude rušit změť kabelů v bezprostřední blízkosti televizoru. Herní konzole se u televizorů QLED i Premium UHD zapojí do One Connect Boxu, který lze umístit mimo samotný televizor, s nímž je spojený jediným neviditelným optickým kabelem. K pohodlnému ovládání herní konzole pak poslouží chytrý dálkový ovladač One Remote.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 1992-2019 / SETOS spol. s r.o.