Samsung Smart TV 2017: technologie budoucnosti přináší více než dokonalý audiovizuální zážitek

Jak chytré jsou nejnovější „chytré televizory“, neboli Smart TV? Samsung se jako lídr v oblasti výrobců televizorů soustředí zejména na 2 klíčové faktory: perfektní kvalitu obrazu a nejpokročilejší technologie, které uživatelům obohacují a zjednodušují život. Televizor už dávno není jen prostředkem pro filmové zážitky. Obrazovka se stala branou domácí zábavy, ať už jste vášnivým vyznavačem her, chytrých aplikací, anebo si rádi prohlížíte obsah z vlastních smartphonů.

ZOBRAZIT NABÍDKU SMART TV

Jednoduše ovladatelné špičkové funkce

Nejnovější řada televizorů Samsung definuje zcela novou kategorii QLED. Tyto televizory přináší špičkový design, prémiový divácký zážitek a ten nejlepší obraz. To vše díky inovativním technologiím. Smart funkce, které nabízejí, jsou skutečně SMART. Myšlenku jednoduchosti ovládání ztělesňuje chytrý ovladač One Remote, kterým můžete ovládat nejen televizní vysílání a aplikace, ale i všechna ostatní audio vizuální zařízení připojená do One Connect Boxu (např. BluRay přehrávač, herní konzoli, externí disk apod.). Vedle toho máte též k dispozici aplikaci Smart View, díky níž proměníte svůj mobilní telefon na osobní dálkový ovladač. Pokud televizní programy neodpovídají vaší představě, vyzkoušejte lokalizované aplikace pro video na přání jako jsou Voyo nebo HBO. Pokud ani to není to pravé, spusťte IPTV Kuki.cz a sestavte si seznam vlastních programů.

Veškerý obsah na dosah

Pro Samsung je chytré zejména to, co je intuitivní. A přesně takové je rozhraní Smart Hub, které se zobrazí ihned po zapnutí TV. Umožní vám jednoduchý výběr z kompletní nabídky za pomoci náhledů, aniž byste museli daný obsah otevřít. Jednou připojené zařízení už je vždy párováno automaticky. Rovněž díky automatické detekci TV identifikuje každé zařízení ihned po jeho zapojení a při výběru vstupu tak budete vždy vědět, která zařízení jsou připojena.

Více zábavy

Nové smart TV přinesou radost také hráčům počítačových her. Funkce Steam Link umožňuje bezdrátové propojení televizoru s domácím počítačemt a díky tomu si můžete pohodlně přehrávat steamové hry na velké obrazovce. Pokud jste vyznavači herních konzolí připojených přes HDMI kabel, tak herní režim Game Mode soustředí maximální výpočetní výkon procesoru pouze na rychlost a prokreslení hry. Jste připraveni na zážitek z hraní na velké obrazovce? Připojte své PC k televizoru. Další zařízení nejsou potřeba.

Nová úroveň v kvalitě obrazu

Nové QLED TV Samsung se pyšní nejdokonalejší zobrazovací technologií současnosti. Nese název Quantum Dot a využívá anorganické krystaly z kovových materiálů, které svou stálostí zaručují nejen dlouhou životnost, ale zejména přesné určení barev. Díky tomu QLED jako jediná zobrazí 100 % objem barev, tzn. všechny barvy viditelného spektra při všech úrovních jasu obrazovky.

Divácký zážitek už navíc není limitován světelnými podmínkami v místnosti, a to díky antireflexní vrstvě Ultra Black, která spolehlivě eliminuje nežádoucí odlesky na obrazovce. Vychutnat si tak můžete veškeré detaily filmu za tmy i za plného denního světla. Jako první na trhu nabízejí televizory QLED vysoký dynamický rozsah jasu (HDR) se svítivostí až 2 000 nitů. Divácký prožitek tak umocní vysoký kontrast i dokonalé barvy.

Stylový solitér v každém interiéru

QLED TV se stane dominantou každé domácnosti bez ohledu na zbytek interiéru nebo rozmístění nábytku. Díky chytrým řešením je konec zamotaným nevzhledným kabelům okolo televizoru. QLED TV přicházejí s elegantním řešením, jak připojit veškerá přídavná audio/vizuální zařízení. Jednoduše je zapojíte do One Connect Boxu, který můžete díky neviditelnému optickému kabelu umístit mimo bezprostřední blízkost televizoru. O to více vynikne jeho minimalistický design a především skvělý obraz. Pokud upřednostňujete zavěšení TV na zdi, máte k dispozici systém No Gap Wall-Mount, se kterým televizor dolehne přímo na zeď bez zbytečných mezer. Chcete-li z TV vytvořit skutečný designový skvost, pak si pořiďte QLED TV s jedním ze dvou speciálně navržených stojanů. Trojnohý stojan Studio vnese do každého prostoru umělecký nádech, stojan Gravity pak z televizoru vytvoří moderní skulpturu odporující zemské gravitaci.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 1992-2019 / SETOS spol. s r.o.