Jak si vybrat pračku a neztratit se v množství funkcí

Při výběru pračky hraje úlohu několik faktorů. A není to jen cena.

Když doslouží stará pračka, přijde na řadu dilema, jakou novou si vybrat. Klasický panelákový byt nedává mnoho možností, a proto většina lidí sahá stále po stejném druhu, jaký měli v minulosti. Na trhu jsou dvě varianty praček – předem plněné nebo vrchem plněné. Při výběru by však tento faktor neměl hrát hlavní úlohu.

ZOBRAZIT NABÍDKU PRAČEK

„Vrchem plněné pračky byly v minulosti oblíbené především z důvodu kompaktního tvaru a nenáročnosti na prostor. Tento trend se postupně změnil a do popředí se dostaly předem plněné modely. Na trhu je k dispozici mnoho variant, které svými rozměry, objemem či funkcemi odrážejí preference zákazníků,“ uvedla Dana Vitoušová, produktová specialistka domácích spotřebičů společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

I do koupelny v malém panelákovém bytě tak lze umístit předem plněnou pračku, která svou hloubkou nezasahuje do malého prostoru, a navíc nad sebou poskytne další úložný prostor. Zároveň však neztrácí na kapacitě. Pokud jste se již rozhodli pro jednu z variant, přichází na řadu technologie. Praní by nemělo být náročnou a komplikovanou záležitostí, naopak - mělo by ulehčit domácí práce. Proto Samsung nabízí několik technologií, které toto umožňují a zároveň prodlužují životnost spotřebiče i samotného oblečení.

AddWash

Podle průzkumu spotřebitelského chování z roku 2015 je pro více než 85 % zákazníků možnost přidání prádla během pracího cyklu jejich skrytým přáním. Revoluční funkce AddWash nových praček Samsung přináší řešení v podobě AddWash dvířek. Ta umožňují přidat oblečení kdykoliv v průběhu pracího cyklu. Stačí zmáčknout tlačítko Pauza, otevřít AddWash dvířka, vhodit zapomenutý kus oblečení a následně pokračovat v praní. Dalším přínosem je možnost přidat prádlo nebo aviváž až v určité fázi praní, např. během máchání nebo odstřeďování.

Technologie EcoBubbleTM

Technologie EcoBubbleTM zaručuje kvalitní a šetrné praní díky aktivní pěně, která vzniká obohacením prací lázně (směsi pracího prostředku a vody) o kyslík, čímž se aktivují účinné látky pracího prostředku (enzymy) už při nižších teplotách. Tam, kde jste byli zvyklí prát na 60°C, můžete nyní prát na 40°C se stejným výsledkem. Díky tomu je prací cyklus ke tkanině šetrnější, a navíc ušetříte velké množství energie. Vše bude vyprané maximálně šetrně a bez kompromisu.


Odstranění intenzivních skvrn

Funkce Bubble Soak

Pomocnou funkcí Bubble Soak odstraníte velmi odolné skvrny například od jídla, make-upu, trávy či krve. Funkce Bubble Soak trvá 30 minut, zadává se před zvolený program, a dochází během ní k intenzivnímu působení aktivní pěny na tkaninu.

Digitální invertorový motor

Digitální invertorový motor zaručuje vyšší energetickou účinnost, minimální hluk a výjimečně dlouhotrvající výkon, který je certifikovaný životností na 20 let. Tento motor využívá magnety pro tišší chod a spotřebovává méně energie než univerzální motor. Díky tomu nedochází k mechanickému tření a opotřebení jeho součástí.

StayClean DrawerTM

Speciálně navržená funkce vodního oplachování dávkovače zaručí, že v něm nezůstanou usazeniny pracího prášku ani aviváže a vše bude využito při praní. Pokaždé, když se dostane prostředek do bubnu, spustí se funkce StayClean DrawerTM, která dávkovač propláchne. Tato funkce je součástí praček Samsung řady WW5000J.

Funkcí a technologií, které nabízejí pračky Samsung, je mnohem více. Záleží na preferencích a osobních potřebách každého uživatele.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 1992-2019 / SETOS spol. s r.o.