Jednodvéřová chladnička Twin RR35H6165SS/EO
RR35H6165SS/EO

Jednodvéřová chladnička Twin RR35H6165SS/EO

RR35H6165SS/EO
Není sklademZjistit dostupnost na prodejnách

Klíčové vlastnosti

  • Multi Flow
  • Beznámrazová technologie True No Frost
  • 10-letá záruka na digitální invertorový kompresor

Energeticky úsporná chladnička na vrcholu své třídy

Soudě podle energetické třídy A++ udělené v EU pomáhá nová chladnička Tall Twin s jednodveřovou chladničkou a jednodveřovým mrazákem (RZ28H6165SS/EO) od společnosti Samsung chránit životní prostředí a zároveň zachovat čerstvost jídel a nápojů. Její systém inteligentních snímačů využívá mnoho vnějších i vnitřních snímačů k optimalizaci úrovní teploty a vlhkosti, čímž snižuje spotřebu energie. Kompresor s digitálním převodníkem má zase nižší spotřebu než běžné kompresory, protože svá nastavení upravuje na základě vašich zvyklostí při používání chladničky. Úspora energie se samozřejmě projeví i na vašich účtech za elektřinu.

Ovládání nastavení se špičkovou sofistikovaností

Dva modré displeje LED, které jsou stejně elegantní jako dveře chladničky, dodávají nádech sofistikovanosti a zároveň vám na dosah ruky přinášejí mnoho ovládacích funkcí. Změnou nastavení teploty či zapnutím funkce Power Cool můžete rychle vychladit potraviny, které jste právě koupili. Pomocí režimu dovolené a ekologického režimu zase můžete šetřit energii. K dispozici je i funkce dětského zámku, která zabraňuje zvědavým dětem změnit vaše nastavení.

Cirkulace chladného vzduchu v celém prostoru

Funkce Multi Flow zajišťuje, že každé jídlo na každé polici a v každé přihrádce zůstává rovnoměrně vychlazené. Strategicky rozmístěné ventilační otvory zajišťují oběh studeného vzduchu v celém prostoru chladničky a mrazáku, čímž udržují rovnoměrnou a konstantní teplotu, aby potraviny zůstaly déle čerstvé. Vestavěný pohlcovač pachů zároveň eliminuje silný zápach, jako je například vůně pálivé masové omáčky ze včerejšího večera.

Flexibilní a stylová zároveň

Jednou z inovací, díky kterým se nová chladnička Tall Twin s jednodveřovou chladničkou a jednodveřovým mrazákem (RZ28H6165SS/EO) odlišuje od běžných dvoukřídlových chladniček, je možnost umístění chladničky na libovolnou stranu samostatného mrazáku. Obě zařízení jsou vybavená dveřmi s možností montáže na obě strany, které lze nastavit tak, aby se otevíraly doleva nebo doprava. Tato možnost přizpůsobení pomáhá zajistit, že vaše chladnička a mrazák nebudou zasahovat do kuchyňských dveří ani bouchat do skříněk.

Přináší čerstvost bez námrazy

Už nemusíte vyprazdňovat celou chladničku nebo mrazničku během pravidelného odmrazování, protože pravidelné odmrazování už zkrátka neexistuje. Funkce True No Frost od společnosti Samsung zajišťuje rovnoměrné chlazení bez vytváření námrazy a ledu. Všechny vaše potraviny, které se rychle kazí, budou od této chvíle čerstvé a výživné a vy získáte více času na jiné povinnosti nebo zábavu. A co je ještě lepší, díky udržování rovnoměrné teploty má funkce True No Frost menší nároky na energii, čímž se prodlužuje životnost chladicího systému.

Jasnější způsob úspory energie

Stylové sloupové LED osvětlení zaplavuje vnitřek chladničky světlem, ve kterém se nádherně vyjímají všechny vaše potraviny. Jednotlivé potraviny se snáze hledají, takže při hledání občerstvení skrytého v koutu chladničky nebo mrazáku budou dveře otevřené kratší dobu. Prostorově úsporný design osvětlení vytváří více místa na potraviny. Zároveň nevyzařuje žádné teplo a má nižší spotřebu energie než běžné žárovky, díky čemuž pomáhá snižovat vaše faktury za elektřinu.

Obecné:
Třída energetické účinnosti
A++
Izolace cyklopentanem
Ano
Displej a ovládání
LED displej
Oboustrané dveře
Ano
Výstražný signál dveří
Ano
Rukojeti
Madlo
Autonomní doba (nárůst teploty)
-
Kontrola vlhkosti zásuvky
Ano
Osvětlení interiéru
LED
Počet polic
6
Celkem přihrádek ve dveřích
5
Police na víno
Ano
Přihrádka na mléčné výrobky
Ano
Přihrádka na vejce
Ano
Velká přihrádka ve dveřích
Ano
Skládací police
1
Počet zásuvek ve dveřích
2
Multi Flow
Ano
No Frost
Ano
Vestavěná
Ne
Volně stojící
Ano
Mrazák - Výrobník ledu
Ne
Mrazák - Počet polic
Neudevedno
Mrazák - Počet přihrádek ve dveřích
Neuvedeno
Objem BRUTTO celkem (l)
355
Objem NETTO celkem (l)
350
Brutto Hloubka (mm)
747
Brutto hmotnost (kg)
76
Brutto Šířka (mm)
653
Brutto Výška (mm)
1876
Netto Hloubka bez dveří (mm)
568
Netto Hmotnost (kg)
69
Netto Hloubka bez rukojeti (mm)
645
Netto Šířka (mm)
595
Netto výška skříně s panty (mm)
1800
Barevné provedení
Inox
Hladina hluku (dB)
41
Klimatická třída
SN, N, ST, T
Mrazící výkon
-
Spotřeba elektrické energie (kWh/rok)
112 kWh/rok

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 1992-2018 / SETOS spol. s r.o.