Pryč se starým, sem s novým!

K novému Galaxy S9 | S9+ dostanete nyní až 14 000 Kč zpět za Váš starý telefon.
Registrujte se na www.novysamsung.cz.


Akce platí do 30.6.2018

Samsung Galaxy S9

Galaxy S9

Objednat
Samsung Galaxy S9

Galaxy S9+

Objednat


Jak získat bonus
Zjistěte hodnotu svého současného telefonu
a více informací najdete www.novysamsung.cz.


Skvělý ve světle, perfektní v přítmí

Váš pohled na svět je jedinečný. Proto jsme se jím inspirovali. Podobně jako vaše oko se totiž i fotoaparát Galaxy S9 umí přizpůsobit množství okolního světla. Za slunečného dne se jeho variabilní clona nastaví do zúžené polohy. Při nedostatku světla se naopak rozšíří, aby zachytila co nejvíce paprsků. Jeho hodnotě světelnosti f/1,5 se dokonce žádný ze současných telefonů nevyrovná. Výsledkem jsou tedy perfektně vypadající fotografie bez ohledu na denní dobu.

* Variabilní clonou s hodnotami f/1.5 a f/2.4 disponuje hlavní fotoaparát Galaxy S9 a širokoúhlý fotoaparát Galaxy S9+.

Žádný pohyb vám neunikne

I pouhá sekunda je plná příběhů. S fotoaparátem schopným zaznamenat superzpomalené záběry vám žádné z nich neuniknou. Galaxy S9 dokáže natočit video v rychlosti 960 snímků za sekundu. Zachyťte jedinečný a prchavý okamžik pomocí funkce detekce pohybu, která automaticky aktivuje zpomalený záznam. Nebo si sami zvolte, kterou část delšího videa chcete působivě zpomalit. A ještě ke svému superzpomalenému snímku přidejte soundtrack podle vlastního výběru.

Objevte své virtuální já

Vyzkoušejte zábavné možnosti rozšířené reality a vytvořte si svůj vlastní AR avatar. Stačí jediné selfie a během pár chvil se proměníte v animované emoji, které věrně kopíruje vaše pohyby a emoce. Ze 3D avatara můžete navíc vytvořit až osmnáct nálepek pro ještě originálnější komunikaci se svými přáteli v různých aplikacích. Ukažte se jim v takové podobě, v jaké vás znají – anebo svému virtuálnímu dvojníkovi vtiskněte zbrusu nový styl a vzhled.

* Některé pohyby a emoce nemusí být rozpoznány.

Zvuk, který vás pohltí

Galaxy S9 skvěle vypadá i zní. O fantastický zážitek z poslechu hudby i filmů se u něj stará dvojice reproduktorů, při jejichž konstrukci spolupracovali se společností Samsung renomovaní experti z firmy AKG. Precizně nastavené stereo audio je navíc doplněné prostorovou technologií Dolby Atmos. Takže výsledkem je bohatší zvuk, který vás vtáhne do děje a pozvedne atmosféru filmu sledovaného na Infinity displeji na ještě vyšší úroveň.

Odstraňte jazykové bariéry

Možná jen čas od času zamíříte kousek za hranice. Nebo milujete výpravy do exotických krajů. Inteligentního asistenta Bixby využijete v obou případech. Pomůže vám totiž porozumět celému světu. Stačí fotoaparát vašeho smartphonu Galaxy S9 namířit na nápis v cizí řeči. Bixby se postará o okamžitý překlad. Při cestování tak už pro vás jiné jazyky nebudou sebemenší překážkou.

* Dostupnost funkce nebo jejích částí se může lišit v závislosti na lokalitě.
** Vyžaduje účet Samsung a síťové připojení. Rychlost překladu může záviset na kvalitě připojení a rozsahu textu.
Nabídka podporovaných jazyků je omezená. Pro jejich seznam navštivte: http://www.samsung.com/global/galaxy/apps/bixby/vision/.

Pozná vás na první pohled

Technologie inteligentního rozpoznání obličeje v sobě spojuje vyšší úroveň zabezpečení vašeho telefonu i praktičtější způsob jeho odemykání. Nemusíte mít obavy, že by vás Galaxy S9 nerozpoznal kvůli nedostatku světla. Ani strach z toho, že jej někdo ošálí fotografií. Kombinuje totiž jak systém rozpoznání tváře, tak snímač oční duhovky. A podle okolních podmínek využívá výhod obou řešení. Navíc stále máte volbu z nabídky dalších spolehlivých způsobů zabezpečení telefonu.

Váš obsah na více zařízeních

Galaxy S9 je sám o sobě prvotřídním chytrým telefonem, současně je také vstupní bránou do celého ekosystému zařízení od společnosti Samsung. Využijte svůj Samsung účet ke snadné synchronizaci dat napříč různými přístroji. Takže veškerý obsah, který vytvoříte telefonem, si jednoduše zobrazíte například i na svém tabletu – a naopak.

* Vyobrazený obsah je pouze ilustrační.
** Dostupnost funkce se může lišit v závislosti na lokalitě, operátorovi, síťovém připojení a produktu.

Ničím nerušené zážitky

Snímky pořízené vysoce výkonným fotoaparátem Galaxy S9 si zaslouží stejně prvotřídní způsob prezentace. Infinity displej nejnovějšího smartphonu Galaxy je pro ně jako stvořený. S úhlopříčkou 5,8 palce a minimalistickými rámečky poskytuje obrazovka rozprostírající se až za okraje telefonu ničím nerušenou podívanou při prohlížení fotografií i sledování videa.

* Vyobrazený obsah je pouze ilustrační.
** Infinity displej: téměř bezrámečkový, celoplošně skleněný displej dosahující až k okrajům zařízení.

Proměňte celý svět na svou kancelář

Prostřednictvím podložky DeX Pad připojené k monitoru nebo televizní obrazovce se váš Galaxy S9 stane náhradou stolního počítače. Díky horizontálnímu umístění se totiž z chytrého telefonu promění na praktický touchpad. Takže ať už se na větším displeji budete věnovat práci, nebo zábavě, budete ji mít vždy pod kontrolou přirozeným a intuitivním způsobem. A svou vlastní kancelář si vytvoříte stejně snadno v hotelovém pokoji i na horské chatě.

* Doporučujeme používat HDMI kabel a nabíječku, které jsou součástí balení DeX Pad.
** DeX Pad, příslušenství a monitor se prodávají samostatně.
*** Dostupné na vybraných telefonech Samsung s operačním systémem Android 8.0 a vyšším.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 1992-2019 / SETOS spol. s r.o.