65" QLED Prohnutá TV Samsung QE65Q8CN Série 8
QE65Q8CNATXXH

65" QLED Prohnutá TV Samsung QE65Q8CN Série 8

QE65Q8CNATXXH
52 990 Kč
SklademZjistit dostupnost na prodejnách
PRŮVODCE VÝBĚREM TV

Klíčové vlastnosti

  • MyQLED - instalace v hodnotě 2 500Kč ZDARMA
  • Prohnutý Quantum Dot panel a Q HDR 1500
  • Antireflexní vrstva Ultra Black
  • One Invisible Connection

Vychutnejte si půvab elegantní linie

* Skutečný produkt může vypadat jinak než na obrázku. Snímky produktu naleznete ve fotogalerii.

Vdechne život každému záběru

Objevte barevné bohatství, které se skrývá za pouhými čtyřmi slovy: Více než miliarda barev. Rozsáhlá škála tónů vás okouzlí při sledování QLED TV a její realistická barevnost propůjčí život každé scéně. Ani ten nejrozmanitější záběr neztratí na televizoru s technologií Quantum Dot a schopností reprodukce 100 % objemu barev nic ze svých odstínů.

* QLED televizory obdržely certifikaci od světově uznávané testovací a certifikační společnosti
Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE) za svou schopnost zobrazit 100% objem barev.

Objevte krásu světel i stínů

Základem každého vizuálního zážitku je souhra barev, světla a tmy. QLED televizor dosahuje prostřednictvím speciální technologie Q Contrast na výjimečnou úroveň kontrastu. Takže vás uchvátí skvělým podáním jasných i temných míst a jejich vzájemné kombinace a působení. Nezáleží na sledovaném filmu ani okolním osvětlení, obraz na TV bude vždy perfektní.

Sledujte film očima režiséra

Odstraňte veškerá technologická omezení, která vám dosud bránila ve vychutnání si filmového zážitku v takové podobě, jakou zamýšlel režisér. Díky pokročilé technologii vysokého dynamického rozsahu HDR10+ se děj na obrazovce neztratí ve stínech, ani se jemné detaily nerozplynou v mimořádně jasné scéně. Každý záběr se vám pokaždé odhalí v celé své kráse.

* Certifikace se může lišit v závislosti na modelu.
** Maximální hodnota jasu se může lišit v závislosti na modelu a úhlopříčce televizoru.

Nestárnoucí obrazová kvalita

Při nákupu televizoru s technologií Quantum Dot dostanete jen to nejlepší. Jak v obrazové kvalitě, tak v designovém zpracování TV, ale i s ohledem na její prvotřídní konstrukci. Panely QLED TV totiž používaní anorganické materiály, které oproti těm organickým časem neztrácí nic ze své zářivé kvality a odolávají vypálení obrazových bodů.

* Co je to vypálení obrazu? Vypálení obrazu je poškození displeje způsobené nepřetržitým zobrazením stejného záběru po delší dobu.
** Obrázky a fotografie slouží pouze pro ilustrační účely.

Všechny kabely spojené v jeden

Každý kabel navíc, který musíte zapojit přímo do televize, je zbytečný. Právě proto společnost Samsung vyvinula řešení One Invisible Connection, díky kterému je propojovací kabel sloučený s napájecím. Takže jediné spojení, které fyzicky povede z TV, zapojíte do rozbočovače One Connect. Ten se postará o napájení i zapojení dalších zařízení.

* Zařízení musí být připojená k rozbočovači One Connect Box.

Splyne s vaším interiérem

Ani v okamžiku, kdy přestanete sledovat své oblíbené filmy a seriály ve vysoké kvalitě, neztratí Samsung QLED TV nic ze svého půvabu. V režimu Ambient Mode vám totiž namísto černé obrazovky obyčejné vypnuté televize umí nabídnout pozadí, které ladí s okolím, předpověď počasí a přehled zpráv, možnost zobrazit si vlastní fotografie nebo přehrávání vámi zvolených skladeb.

Perfektně přilne ke stěně

Vyjímá se v prostoru, ale zároveň je jako stvořená k umístění na zeď. A protože váš divácký zážitek bez sebemenšího vyrušení je pro QLED TV naprostou prioritou, po upevnění na stěnu nezůstane mezi televizorem a zdí žádná mezera. Postará se o to přesná instalace pomocí držáku No Gap Wall-mount.

* Obrázky a fotografie slouží pouze pro ilustrační účely.
** Vzdálenost od zadní strany TV ke zdi závisí na materiálu stěny i provedení montáže.
*** Držák No Gap Wall-Mount se prodává samostatně.

Působivě zakřivená obrazovka

Užijte si sledovaný obsah na svém QLED televizoru v podání prohnuté obrazovky. Její zakřivení pomůže k ještě většímu ponoření do sledovaného děje. Nenavýší navíc pouze váš divácký zážitek, ale potěší i estetické cítění. Elegantní linie zakřivené QLED TV ozvláštní jakýkoliv interiér.

Maximální půvab minimalismu

Vychutnejte si při sledování QLED TV obraz, který nezná tradiční hranice. Ponořte se do každé sledované scény naplno díky naprosto minimalistickému zpracování rámečků. A zatímco přední strana televizoru vám přináší výjimečnou podívanou, zadní vás nadchne čistou elegancí svého zpracování, takže váš zážitek bude maximální ve všech ohledech.

Zvolte si to pravé umístění

Úchvatný není pouze pohled na obrazovku s technologií Quantum Dot, ale i na televizor samotný. A to bez ohledu na to, kde se nachází. Designové stojany Tower a Studio vyzdvihnou styl vašeho televizoru a spolu se snadnou instalací díky řešení One Mount vám poskytnou široké možnosti umístění TV takřka kdekoliv ve vašem interiéru.

* Stojany Studio a Tower se prodávají samostatně.
** Stojany Studio a Tower jsou kompatibilní s QLED televizory s úhlopříčkou 55 a 65 palců.
*** Skutečný produkt může vypadat jinak než na obrázku.

Inteligentní přístup k zábavě

QLED televizor není jen plátnem pro filmový zážitek v té nejvyšší kvalitě. Je to inteligentní a výkonné zařízení, které se postará o veškerou vaši multimediální zábavu. Jeho prostřednictvím snadno ovládnete připojená zařízení, budete mít pod dohledem svou chytrou domácnost a pomocí služby Smart Hub získáte přístup k rozmanitému obsahu.

* Obrázky a fotografie jsou simulované a slouží pouze pro ilustrační účely.
Parametry vzhledu a designu, které nemají vliv na výkon produktu, se mohou měnit bez předchozího oznámení.
** Funkce a jejich uživatelské rozhraní se mohou lišit v závislosti na modelu a lokalitě.
*** Všechna zařízení musí být připojená ke stejné síti. Vyžaduje připojení k internetu.
**** Je vyžadováno předplatné služby Netflix.
***** Před použitím služeb Smart TV je nutné přijmout smluvní podmínky a udělit souhlas společnosti Samsung
ke sběru a zpracování informací o vašem používání Smart TV v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.

Jediný ovladač pro vaše zařízení

Nezáleží na tom, jaká další zařízení chcete připojit ke svému QLED televizoru. S inteligentním One Remote ovládnete jak samotnou TV, tak například i Blu-ray přehrávač. A to samozřejmě i v případě, že využíváte One Invisible Connection a připojené přístroje jste spolu s jejich kabely umístili mimo dohled.

* Skutečný produkt a dálkové ovládání mohou vypadat jinak než na obrázku.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 1992-2019 / SETOS spol. s r.o.